Учители

Учители от МО "Хуманитарни дисциплини"

ИмеДлъжностСпециалност
Цветанка ГеоргиеваГлавен учителФилософски дисциплини
Габриела ПетковаУчителБългарски език и литература
Маринка ИвановаСтарши учителБългарски език и литература
Мария НиколоваСтарши учителБългарски език и литература
Фиданка КостурковаУчителБългарски език и литература
Марина ГеоргиеваСтарши учителГеография и икономика
Николина КолеваСтарши учителИстория и цивилизация
Златина АнгеловаПедагогически съветник

 

Учители от МО „Чужди езици“

ИмеДлъжностСпециалност
Анелия ЙордановаУчителАнглийски език
Здравко ПигулевСтарши учителАнглийски език
Мария ХристоваСтарши учителАнглийски език
Наталия ИвановаСтарши учителАнглийски език
Павлина ЦановаСтарши учителАнглийски език, Италиански език
Стоянка ДимитроваСтарши учителАнглийски език
Стефка АтанасоваСтарши учителАнглийски език
Морийн МаршАнглийски език
Детелина АнгеловаСтарши учителИспански език
Величка ЙордановаСтарши учителНемски език
Даринка ЦонковаСтарши учителНемски език
Иванка ДимоваСтарши учителНемски език
Фиданка КостурковаУчителРуски език
Нели ТеневаСтарши учителФренски език

 

Учители от МО „Природни науки, математика и информатика“

ИмеДлъжностСпециалност
Мариета ПарийскаГлавен учителМатематика, Информатика
Виктория НиноваУчителБиология и здравно образование
Нелка ГеноваСтарши учителИнформатика
Иво НачевСтарши учителМатематика
Петя ВушеваСтарши учителМатематика
Радост ХристоваСтарши учителМатематика
Цветан ХристовСтарши учителФизика и астрономия
Соня ВасилеваСтарши учителХимия и опазване на околната среда

 

Учители от МО "Технологично"

ИмеДлъжностСпециалност
Лиляна ГерманскаСтарши учителИкономически дисциплини
Цветан МилевУчителИкономически дисциплини
Веселин ТодоровСтарши учителФизическо възпитание и спорт
Георги ВелчевСтарши учителФизическо възпитание и спорт
Петко ЦеневУчителФизическо възпитание и спорт
Антоанета НедялковаСтарши възпитател
Даниела МетодиеваВъзпитател
Красимир КунчевСтарши възпитател
Красимир НайденовВъзпитател
Павлин ПетковСтарши възпитател